Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...Poczuj ze mną jej smak...


10 marca 2012

Koperta dekoracyjna na 18 Urodziny
Tak na szybciutko... Chciałabym Wam pokazać kopertę dekoracyjną jaką zrobiłam na 18 Urodziny dla naszego Chrześniaka (a dokładniej Chrześniaka mojego męża ;) Wykonana z kolorowego kartonu, wstążki, bawełnianej koronki i listków pasmanteryjnych. Kwiaty bardzo podobne jak we wczśniej już robionej Pamiątce I Komunii Św. mojego synka. W środku koperty miejsce na bilecik z życzeniami i... prezent ;)

Emil... bo już nie Emilku... Jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego :)


 inspiracja

8 komentarzy:

 1. Elizo, piękna jest! Ja wiedziałam, że jesteś zdolniacha w kwestii gotowania i ogólnie kucharzenia, a Ty tu się nie chwalisz, że masz też talent do tworzenia takich pięknych rzeczy! :) kochana, naprawdę jestem pod wrażeniem, cudna jest! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ślicznie! a ja dzisiaj też scrapowałam, notesik poczyniłam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudności!! Już jak widziałam zajawki na fb, to wiedziałam, że to będzie coś wyjątkowego i pięknego i się wcale nie pomyliłam!! Masz talent! Tfu! co ja mówię, masz taletny!! I to wielkie!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna! Ale masz talentów!:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Talenty... :) Kochane jesteście :D Bardzo, bardzo Wam dziekuję :) Jak się człowiek napatrzy na niektóre cuda jak ludzie tworzą... Mnie sie scrapbooking bardzo podoba ale niestety nie potrafię takich slicznych karteczek robić jak niektórzy... Nie mam takich fajnych pomysłów ani takich zdolności :) Tak na prawdę moje karteczki czy choćby ta pamiątka komunijna wypadają naprawdę bledziuchno przy innych ;) Ale są moje i dawane od serca :) Jeszcze raz bardzo bardzo Wam dziękuje z ciepłe słowa :D

  OdpowiedzUsuń
 6. ślicznie wygląda! Kochana powinnaś to robić hurtowo i sprzedawać:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Eliza, nie bądź taka skromna, bo Twoje karteczki są cudne, i nie mów, że inni robią ładniejsze, tylko pomyśl, ile osób nie potrafi zrobić takiego cuda!! Np ja:) A pomysły... a od czego jest internet, tam się przecież można inspirować:) Jeszcze raz - podziwiam!:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) Dziękuję :) A, że nie przywykłam do pochwał to oblałam się rumieńcem :) Tak mi się cieplej na duszy zrobiło że podoba się to komuś jeszcze poza mną i moją najbliższą Rodzinką :D Dziękuję jeszcze raz :)

   Usuń